Telefon

Futurity

Sklepy internetowe

Poniżej przedstawiamy niektóre z wykonanych przez nas realizacji sklepów internetowych.

Embassy.pl

 • sklep internetowy
 • doradztwo e-commerce
 • SEO i SEM

Futurity dla Embassy.pl przygotowało dedykowane rozwiązanie e-commerce zawierające sklep internetowy oraz panel administracyjny przystosowany do szybkiej obsługi zamówień. Sklep internetowy dla cukierni Magdy Gessler został także zintegrowany z szybkimi elektronicznymi płatnościami Platnosci.pl.

Butyk.pl

 • sklep internetowy
 • doradztwo e-commerce
 • SEO i SEM
 • system magazynowy

Dla Butyk.pl przygotowaliśmy od podstaw rozbudowane narzędzie sprzedaży butów i odzieży w Internecie. Sklep internetowy zawiera informacje o szerokiej gamie produktów obuwniczych, które poprzez prezentację ze zdjęciami, opiniami klientów, a także wsparciem pomocników sprzedaży, zapewniają klientom pełną informację o kupowanym produkcie.

Butyk to także, rozbudowany system magazynowy, obsługujący sprzedaż obuwia. Z uwagi na specyfikę sprzedaży odzieży, jest to system dedykowany, zaprojektowany z myślą o rozwoju zarządzania sprzedażą w całej Europie.

Sklep internetowy Butyk to nie tylko mechanizmy sprzedażowe. To także ciągłe wsparcie w dziedzinach optymalizacji serwisu dla robotów wyszukiwarek. Wsparcie SEO przy tak wielkich projektach, prowadzone od samego początku powstania sklepu, daje ogromne efekty, które bezpośrednio przekładają się na zwiększenie ruchu kierowanego do sklepu.

Poza wsparciem SEO, ważne jest także wspomaganie sprzedaży przez płatne formy reklamowe. Jedną z najpopularniejszych okazała się reklama w Google AdWords. Cały czas prowadzimy i nadzorujemy kampanię SEM dla Butyk w Polsce, a także w innych krajach takich jak Niemcy czy Wielka Brytania. Jednym z najważniejszych i kluczowych celów, jest tu zminimalizowanie kosztów kampanii przy maksymalizacji współczynnika konwersji ruchu.

KolorowaKrowa.pl

 • sklep internetowy
 • doradztwo e-commerce
 • SEO i SEM

Futurity.pl to nie tylko budowa nowych rozwiązań e-commerce. To także rozbudowa i obsługa informatyczna już istniejących sklepów internetowych. Dla Kolorowej Krowy dbamy o poprawne działanie serwerów, regularną rozbudowę funkcjonalności serwisu oraz zapewniamy stałe doradztwo e-commerce.

Kolorowa Krowa dzięki nam rozbudowuje swoją ofertę towarową, uruchomiła swoją sprzedaż w serwisie aukcyjnym Allegro.pl oraz otworzyła swój profil w serwisie społecznościowym Facebook. Ponadto rozbudowany został system do zarządzania treścią oraz panel administracyjny do zarządzania sklepem internetowym.

Hoody.pl

 • sklep internetowy
 • doradztwo e-commerce
 • SEO i SEM

Rozbudowane rozwiązanie e-commerce zawierające autoryzowany sklep internetowy z produktami AGD marek Candy i Hoover. Projekt obejmował konsultacje podczas budowy systemu, następnie programowanie i wdrożenie sklepu. Dodatkowo, sklep został zintegrowany ze wszystkimi wiodącymi porównywarkami cenowymi. Przeprowadzono także podstawową kampanię SEO oraz SEM. Sklep Hoody.pl został aktualnie wyłączony przez właściciela.

TopDecor.pl

 • sklep internetowy
 • doradztwo e-commerce

Dedykowane rozwiązanie e-commerce zawierające sklep internetowy z artykułami do dekoracji i aranżacji wnętrz. Projekt obejmował konsultacje podczas budowy systemu i projektu funkcjonalnego. Programowanie i wdrożenie sklepu nastąpiło wg wytycznych klienta.

TwojSklepInternetowy.pl

 • sklep internetowy

Autorskie rozwiązanie e-commerce specjalnie przygotowane i wdrożone dla kilkunastu sklepów internetowych. Silnik sklepu zwiera podstawowe elementy potrzebne przy sprzedaży w Internecie, a na specjalne potrzeby klientów jest dostosowany do specyficznych wymagań i posiada duże możliwości rozbudowy. Najważniejsze wdrożenia systemu to Butyk.pl, Hoody.pl, TopDecor.pl oraz Eureka.sklep.pl.

Zakres oferowanych usług

Tworzymy serwisy i aplikacje internetowe
Przeprowadzamy kampanie SEO i SEM
Projektujemy i budujemy sklepy internetowe.
Oferujemy także porady prawne dla firm, spółek i osób fizycznych.

Zostaw telefon! Zadzwonimy!
Telefon:
Preferowana godzina kontaktu:

Skontaktuj się z nami

Możesz się z nami skontaktować za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.
Napisz na adres: futurity@futurity.pl,
lub zadzwoń pod numer +48 609 505 299.